044 5933597
050 4430737
050 4136949
Вид: |

BANJO (США)

Мотопомпа BANJO (США) призначена для перекачування хімічноагресивних рідин, аміачної води, КАСу, робочих розчинів гербіцидів, та інших рідин сумісних з матеріалом насоса. Самозаправний насос повністю виготовлений з міцного поліпропілену, та має конструктивні особливості, які забезпечують надійність та довговічність його роботи.
Виробник: BANJO (США)
13189.81 грн
Мотопомпа 200P6PRO є оптимальним варіантом для повсякденних і високонавантажених режимів роботи. Висока надійність і довговічність досягається завдяки поєднанню хімостійкого відцентрового насосу та професійного бензинового двигуна. Компактні розміри і мала вага забезпечують багатоцільове застосування мотопомпи, наприклад для заправки або перекачки аміачної води, КАСу, пестицидів, та інших хімічно агресивих рідин, що використовуються в сільському господарстві.
Виробник: BANJO (США)
13807.93 грн
Мотопомпа BANJO 300PH6 розроблена для продуктивної заправки і перекачки рідин. Поєднання хімічностійкого поліпропіленового самозаправного насоса BANJO і надійного двигуна HONDA, гарантує довговічну і безвідмовну роботу. Насос повністю виготовлений із поліпропілену, який стійкий до більшості мотопомпи для перекачки рідких мінеральних добрив.
Виробник: BANJO (США)
16887.00 грн
27529.43 грн
Самозаправні насоси з гідроприводом використовують на заправщиках, обприскувачах і машинах для внесення рідких мінеральних добрив. Перевагами насосу є висока продуктивність, компактні розміри, висока надійність.
Виробник: BANJO (США)
31781.42 грн
Професійна самозаправна мотопомпа, яка розроблена для довготривалих навантаженнь. Відцентровий поліпропіленовий насос стійкий до дії більшості хімічних рідин, які використовуються в сільському господарстві. Привод насоса здійснює професійний двигун Briggs&Stratton 1650, потужністю 11 к.с., що дозволяє легко перекачувати рідкі мінеральні добрива, зокрема КАС.
Виробник: BANJO (США)
33473.28 грн
Насос з гідроприводом 300PHY розроблений для високопродуктивної заправки та перекачування рідин. Компактні розміри дозволяють встановити насос в будь якому місці. Високу надійність і довговічність роботи помпи гарантує проста поліпропіленова конструкція насосу та привід від гідромотора.
Виробник: BANJO (США)
35028.93 грн
Мотопомпа BANJO (США) призначена для перекачування КАСу, аміачної води, та інших хімічноагресивних рідин, що використовуються в сільському господарстві. Самозаправний (всмоктуючий) насос із міцного поліпропілену, армованого скловолокном, і привід від надійного двигуна HONDA GX160, 5.5 к.с., забезпечує безвідмовну і довговічну роботу мотопомпи.
Виробник: BANJO (США)
41570.75 грн
 • Черкаси
  Чернигов
  Черновецкая
  Автономная
  Республика Крым
  Дніпро
  Донецкая
  Харків
  Херсонская
  Хмельницький
  Ивано-
  Франковская
  Кировоградская
  Київ
  Луганская
  Львовская
  Миколаїв
  Одеса
  Полтава
  Ровенская
  Суми
  Тернопольская
  Винницкая
  Волынская
  Закарпатская
  Запорожская
  Житомирская