Вид: |

Міксери

Міксер Polmac STANDART був розроблений для підвищення якості і швидкості заправки обприскувача ЗЗР. Завдяки таким функцям як: пробивання і промивання каністр, розчинення сипучих пестицидів, розмішування мікродобрив, постійна подача в бак, і компактним розмірам він є ідеальним варіантом для навісних і причіпних обприскувачів із невеликим об'ємом бака.
Виробник: POLMAC (Італія)
18886.32 грн
В міксері Polmac, серії STANDART 25, передбачено основні функціональні і конструкційні особливості для якісного та легкого заправлення баків обприскувачів засобами захисту рослин, мікродобривами, чи іншими хімічними препаратами. Міксер обладнаний системою розчинення та перемішування сухих препаратів, заливна горловина виконує функції пробивання і промивання каністр, для забору пестицидів із ємкостей понад 5 літрів передбачений спеціальний комплект (пістолет та шланг), а зворотний клапан не допускає потрапляння робоої рідини із бака в міксер.
Виробник: POLMAC (Італія)
21604.75 грн
QUADRA 35 призначений для змішування рідких, порошкових і гранульованих засобів захисту рослин та мікродобрив і подальшої подачі їх в бак. Об'єм 35 літрів, багатофункціональність та простота експлуатації роблять даний міксер оптимальним рішенням проблеми приготування робочої рідини на причіпних і самохідних обприскувачів із баком від 2-ох кубів і вище.
Виробник: POLMAC (Італія)
22798.64 грн
Для якісного продуктивного змішування рідких, порошкових і гранульованих засобів захисту рослин та мікродобрив, Polmac розробив міксер QUADRA 42. Конструктивні особливості, об'єм 42 літра, додаткове оснащення і обладнання робить даний міксер найбільш професійним для приготування та подачі хімічних препаратів в бак обприскувача.
Виробник: POLMAC (Італія)
26964.68 грн

Заливання, засипання, змішування та подача пестицидів і мікродобрив в бак обприскувача, всі ціоперації може виконувати міксер робочої рідини. Купити і встановити міксер означає полегшити роботу оператора, мінімізувати контакт з отрутохімікатами, промити каністри, зменшити час приготування робочого розчину. Спрейфорс пропонує міксери POLMAC (Італія), з об'ємом від 20 до 100 літрів. Міксери робочої рідини PPLMAC забезпечують розмішування препарату із водою, подачу пестицидів в бак, промивку каністр, промивку ємкості міксера.

 • Черкаси
  Чернигов
  Черновецкая
  Автономная
  Республика Крым
  Дніпро
  Донецкая
  Харків
  Херсонская
  Ивано-
  Франковская
  Кировоградская
  Київ
  Луганская
  Львовская
  Миколаїв
  Одеса
  Полтава
  Ровенская
  Суми
  Тернопольская
  Винницкая
  Волынская
  Закарпатская
  Запорожская
  Житомирская