044 5933597
050 4430737
050 4136949
 • Форсунки
Вид: |

Форсунки

Прокладка кришки байонет ущільнює посадочне місце розпилювача до індивідуального фільтра і корпус форсунки.
Виробник: ARAG (Італія)
5.50 грн
Кришки-байонет (байонетні головки) призначені для кріплення розпилювача до корпуса форсунки польових обприскувачів.
Виробник: ARAG (Італія)
13.55 грн
Кришки-байонет (байонетні головки) призначені для кріплення розпилювача чи патрубка до корпуса форсунки польових обприскувачів.
Виробник: ARAG (Італія)
13.55 грн
Заглушка байонет чорна
Виробник: ARAG (Італія)
13.55 грн
ST 110-08 призначений для внесення польовими обприскувачами засобів захисту рослин і регуляторів росту. Дозволяють отримати досить високу ефективність обробки при благоприємних умовах: температурі - до + 20°С, вологості - більше 60 - 65%, вітрі - до 3-4 м \ с. При інших умовах значна кількість рідини втрачається на випаровування та знос.
Виробник: Lechler (Німеччина)
Тип: Стандартні щільові
14.28 грн
ST 110-01 призначений для внесення польовими обприскувачами засобів захисту рослин і регуляторів росту. Дозволяють отримати досить високу ефективність обробки при благоприємних умовах: температурі - до + 20°С, вологості - більше 60 - 65%, вітрі - до 3-4 м \ с. При інших умовах значна кількість рідини втрачається на випаровування та знос.
Виробник: Lechler (Німеччина)
Тип: Стандартні щільові
15.01 грн
ST 110-015 призначений для внесення польовими обприскувачами засобів захисту рослин і регуляторів росту. Дозволяють отримати досить високу ефективність обробки при благоприємних умовах: температурі - до + 20°С, вологості - більше 60 - 65%, вітрі - до 3-4 м \ с. При інших умовах значна кількість рідини втрачається на випаровування та знос.
Виробник: Lechler (Німеччина)
Тип: Стандартні щільові
15.01 грн
ST 110-02 призначений для внесення польовими обприскувачами засобів захисту рослин і регуляторів росту. Дозволяють отримати досить високу ефективність обробки при благоприємних умовах: температурі - до + 20°С, вологості - більше 60 - 65%, вітрі - до 3-4 м \ с. При інших умовах значна кількість рідини втрачається на випаровування та знос.
Виробник: Lechler (Німеччина)
Тип: Стандартні щільові
15.01 грн
ST 110-03 призначений для внесення польовими обприскувачами засобів захисту рослин і регуляторів росту. Дозволяють отримати досить високу ефективність обробки при благоприємних умовах: температурі - до + 20°С, вологості - більше 60 - 65%, вітрі - до 3-4 м \ с. При інших умовах значна кількість рідини втрачається на випаровування та знос.
Виробник: Lechler (Німеччина)
Тип: Стандартні щільові
15.01 грн
ST 110-04 призначений для внесення польовими обприскувачами засобів захисту рослин і регуляторів росту. Дозволяють отримати досить високу ефективність обробки при благоприємних умовах: температурі - до + 20°С, вологості - більше 60 - 65%, вітрі - до 3-4 м \ с. При інших умовах значна кількість рідини втрачається на випаровування та знос.
Виробник: Lechler (Німеччина)
Тип: Стандартні щільові
15.01 грн
ST 110-05 призначений для внесення польовими обприскувачами засобів захисту рослин і регуляторів росту. Дозволяють отримати досить високу ефективність обробки при благоприємних умовах: температурі - до + 20°С, вологості - більше 60 - 65%, вітрі - до 3-4 м \ с. При інших умовах значна кількість рідини втрачається на випаровування та знос.
Виробник: Lechler (Німеччина)
Тип: Стандартні щільові
15.01 грн
ST 110-06 призначений для внесення польовими обприскувачами засобів захисту рослин і регуляторів росту. Дозволяють отримати досить високу ефективність обробки при благоприємних умовах: температурі - до + 20°С, вологості - більше 60 - 65%, вітрі - до 3-4 м \ с. При інших умовах значна кількість рідини втрачається на випаровування та знос.
Виробник: Lechler (Німеччина)
Тип: Стандартні щільові
15.01 грн

Форсунки для обприскувача

Розпилювачі для обприскувачів - що це за пристрої? Застосовуються для догляду за садовими і городніми рослинами, який включає в себе такі операції, як боротьба з бур'янами, внесення добрив у грунт для підживлення та захист від шкідників. Всі ці операції проводяться за допомогою такого апарату, як розпилювач для обприскувача.

Підбираються розпилювачі для обприскувачів відповідно до типу апарату, тому можна:

 • Купити розпилювач для обприскувача ручного використання - для кімнатних рослин;
 • помпові дії, об'ємом до 10 л;
 • Розпилювач для обприскувача ранцевого - більше 10 л, носять за спиною, як рюкзак;
 • Обприскувач для трактора, з електромотором. Має обсяг до 20 літрів.

У компанії Спрейфорс розпилювачі для обприскувачів купити вигідно, так як вони продаються в комплекті з форсунками і насосом. Устаткування вироблено в Німеччині та Італії.

У продажу є наступні форсунки для обприскувача:

 • Корпус форсунки. Купити розпилювач для обприскувача з такою форсункою можна в комплекті з кільцем ущільнювача;
 • Форсунки для обприскувача стандартного щілинного;
 • Для інжекторного (дефлекторного). Купити розпилювач з такою форсункою можна для розбризкування кас.
 • Конусні форсунки.

У нас можна купити розпилювач для кас (карбамідно-аміачної суміш, яка вноситься в грунт в рідкому вигляді для живлення рослин). При цьому застосовуються спеціальні форсунки для кас інжекторної моделі. Вони забезпечені фільтром, що захищає від засмічення, дають горизонтальне розпорошення під тиском 1.5- 4 атм.

Запчастини для обприскувачів, такі як розпилювачі, форсунки, фільтри потрібно підбирати строго відповідно до типу апарату.

Правильний підбір забезпечує можливість купити розпилювач з такими якостями, як:

 • Мінімальна витрата розчину;
 • Найбільша площа обробки;
 • Найменший шкода для людей і сусідніх рослин (при знищенні бур'янів, наприклад).

Форсунки для обприскувача можуть забиватися випадковим сміттям або кристалами розчину, тому їх необхідно промивати і використовувати фільтри.

При виборі форсунки для обприскувачів ціна звичайно має значення. Наша компанія влаштовує акції, що дають можливість вибрати відповідні запчастини для обприскувачів. Можна скористатися порадами фахівців. Вони підкажуть, як можна їх купити. Для різних садових робіт і обробки овочевих грядок потрібні апарати різного тиску і типу струменя. Правильно купити форсунки для обприскувача допоможе наш каталог.

Для обробки великих ділянок і полів застосовуються причіпні апарати. Обприскувач причіпний купити за цілком прийнятною ціною також не проблема для клієнтів, які до нас звернуться. Форсунки для обприскувача забезпечені міцною розпилювальної штангою, з хорошою амортизацією і кріпленням, завдяки чому розпорошення виробляється точно й економно. Ціна на розпилювачі прийнятна .

Такое пристрій забезпечений рядом корисних пристосувань, наприклад:

 • Потужний насос для обприскувача;
 • Комп'ютерне пристрій для регулювання тиску;
 • Змішувач для отримання розчину;
 • Форсунки обприскувача;
 • Хороший фільтр забезпечує безперебійну роботу форсунки обприскувача;
 • Пристосування для нічного освітлення та інші.

Форсунки для кас, які є в комплекті такого обприскувача, дозволяють розбризкувати суміш з мінімальними втратами. Ціна на розпилювачі залежить від комплектації, яка варіюється за бажанням покупців. Ціна на форсунки залежить від їх типу, фірми виробника, складності фільтрів.

Обприскувач причіплюють до трактора, процес регулюється з кабіни.

Купити розпилювач - значить забезпечити ретельний і зручний догляд за рослинами. Урожай безпосередньо залежить від того, який тип форсунки для обприскувачів буде придбаний.

Для боротьби зі шкідниками доводиться застосовувати спеціальні хімічні речовини. Навіть у найкращому господарстві без хімії не обійтися. Тому розпилювачі для обприскувачів купити просто необхідно. Такі речовини для обробки, як нітрафен, КЗМ і сірчанокислі солі міді, в міру небезпечні для людей. Їх передозування псує рослини. Якщо необхідно купити форсунки для обприскувача, це треба враховувати. При цьому ціна на форсунки, так само як і ціна на розпилювачі, може бути оговерена заздалегідь, щоб покупець міг зіставити всі плюси і мінуси товару.

 • Черкаси
  Чернигов
  Черновецкая
  Автономная
  Республика Крым
  Дніпро
  Донецкая
  Харків
  Херсонская
  Ивано-
  Франковская
  Кировоградская
  Київ
  Луганская
  Львовская
  Миколаїв
  Одеса
  Полтава
  Ровенская
  Суми
  Тернопольская
  Винницкая
  Волынская
  Закарпатская
  Запорожская
  Житомирская