• Карданні вали і запчастини
Вид: |

Карданні вали і запчастини

Муфти призначені для захисту приводів та передчасного виходу з ладу самого карданного вала. Муфту для карданного вала підбирають в залежності від особливостей приводу, конструкції і експлуатації сільськогосподарських агрегатів.
На складі ТОВ "Спрейфорс" наявний асортимент карданних профільних труб WEASLER. Типорозміри телескопічних профільних труб аналогічні Walterscheid, BONDIOLI&PAVESI, BINACHI, BENZI, COMER, AMA та можуть мати тригранний, лимонній, чи зірочкоподібний профіль труби.
Перехідники призначені для з'єднання шліцевої частини ВВП і вилки карданного валу, якщо вони не співпадають. Перехідники дозволяють під'єднати до ВВП карданний вал, із інакшими шліцами ніж у вала відбору потужності.
В постійній наявності на складі великий асортимент хрестивини до карданих валів WEASLER. Типорозміри хрестовин WEASLER аналогічні розмірам Walterscheid і Bondioli & Pavesi.
Ширококутний шарнір (Шарнір рівних кутових швидкостей - ШРУС) дозволяє машинам плавно без втрат передавати крутний момент при широких кутах повороту.Ширококутний шарнір (Шарнір рівних кутових швидкостей - ШРУС) дозволяє машинам плавно без втрат передавати крутний момент при широких кутах повороту. Широко використовується в наступних видах техніки: причіп підбирачі, обприскувачі, причіпні косарки, розкидачі рідких добрив, прес підбирачі, граблі, Вспушники, ворушилки, кормозмішувачі, причепи і тд.
Виробник: ACE Pumps (США)
Виробник: ARAG (Італія)
Великий асортимент гуків до карданних валів WEASLER, Walterscheid, Bondioli & Pavesi. Вилки із шліцевими частиними 1 3/8"(6), 1 3/4"(6), 1 3/8"(21), 1 3/4"(20), 8*32*38 (8), під вал D= 20, 25, 30, 35, 40, 45 міліметрів. Гуки для внутрішніх і зовнішніх профільних труб.
280.16 грн

Карданні вали – продукція, яка представлена далеко не на усіх інтернет-сайтах, також їх важко знайти і у звичайних магазинах, або замовити по телефону. Проте це не стосується компанії Спрейфорс. Ми реалізовуємо найбільший в Україні асортимент карданних валів та різних запчастин до них. Ви замовляєте і купляєте у нас необхідну Вам деталь, а у відповідь отримаєте гарантію від європейського Виробника і довготривале сервісне обслуговування.

Ми пропонуємо купити карданні вали для сільськогосподарської техніки від світового виробника – фірми Wealser із Голандії, яка користується неабиякою популярністю в Європі. Тому при поломці кардана чи будь-якої його деталі (хрестовини, профільної труби, муфти чи вилки до жаток) відразу звертайтеся за допомогою до Спрейфорс. У нас є абсолютно все, що потрібно Вам у плані техніки для сільськогосподарських робіт.

Замовляйте тільки найкраще у нас, і економте при цьому свої гроші. Співвідношення ціна-якість завжди  на першому плані для нашої компанії, тому кількість наших клієнтів зростає з кожним днем.

Отже, Вам потрібні карданні вали і Ви не знаєте де їх можна придбати? Вихід є. На сайті  sprayforse.com.ua представлений величезний вибір, як звичайних, так і ширококутових, різної довжини, потужності і варіантів виконання. У розділі “Карданні вали і запчастини до них” можна купити карданний вал і знайти більш детальну інформацію та опис конкретної моделі. Також в категорії представлено великий вибір карданних валів для мульчувача, карданних валів для жатки. Якщо ви не знаєте яку модель карданного дала для жатки чи мульчувача вам потрібно, наші спеціалісти допоможуть вам.

Проте не завжди є необхідність у повній заміні карданного валу . Можна просто поміняти неробочу чи уже застарілу деталь на аналогічну нову. Так Ви зекономите свої гроші і частково оновите техніку. На Ваш вибір пропонується різноманітні запасні частини до карданів Walterscheid, Bondioli&Pavesi i Weasler. Ви можете знайти такі комплектуючі, як муфти, хрестовини, профільні труби, гуки та ін.

Дуже великий вибір гуків як для зовнішніх, так внутрішніх профільних труб, а також хрестовин та вилок до жаток. Дану продукцію без проблем можна придбати на нашому сайті, і отримати своє замовлення у будь якому куточку країни. Спрейфорс представлена великою дилерською мережею по всій території України. 

Різного роду муфт (фрикційні, запобіжні,обгінні) служать для захисту приводу і валу від перевантажень. Перевантаження виникають переважно у процесі експлуатації сільськогосподарських машин. Наші спеціалісти допоможуть Вам здійснити правильний вибір муфт з виходом на вал чи шліци. Перехідники стануть у пригоді тоді, коли є необхідність здійснити перехід із одного виду шліцевої частини на інший. Також їх можна застосувати для трансформації одного карданного валу у декілька агрегатів. 

З часом карданні вали потребують заміни профільних труб. Якщо вам необхідна профільна труба, то можна купити профільну трубу для карданного вала в будь який час. Постійна наявність товару, великий і різноманітний вибір, а також консультації від професіоналів допоможуть підібрати труби потрібного розміру і виду. Купити карданний вал і запчастини для них в магазині сільськогосподарської техніки Спрейфорс.

 • Черкаси
  Чернигов
  Черновецкая
  Автономная
  Республика Крым
  Дніпро
  Донецкая
  Харків
  Херсонская
  Ивано-
  Франковская
  Кировоградская
  Київ
  Луганская
  Львовская
  Миколаїв
  Одеса
  Полтава
  Ровенская
  Суми
  Тернопольская
  Винницкая
  Волынская
  Закарпатская
  Запорожская
  Житомирская