044 5933597
050 4430737
050 4136949
 • Комп'ютери
Вид: |

Комп'ютери

MCK 12000 фірми MC Electronics (Італія) являє собою простий, надійний і зарекомендований роками контролер висіву для сівалок точного висіву, він встановлюється на сівалки із кількістю рядів 12 або менше. Контролер висіву MCK 12000 обирають через простоту його встановлення та експлуатації. Більше про особливості знайдете в детальних характеристиках.
Тип: Для сівалок
Вид комп'ютерів: Контролер висіву
29113.81 грн
Комп'ютер MCK 9700 виготовляється відомою фірмою MC Electronics (Італія), яка спеціалізується на виготовленні електронних системах контролю та регулювання для сільськогосподарських машин. MCK 9700 втілює в собі надійну електроніку і простий функціонал, а великий дисплей забезпеує одночасне відображення всіх параметрів роботи.
Виробник: MC Electronics (Італія)
Тип: Для обприскувачів
Кількість секцій: 7
Вид комп'ютерів: Комп'ютер
31170.16 грн
Комп'ютер польового обприскувача BRAVO-180S найпростіший з модельного ряду комп'ютерів для точного землеробства "Precision Farming" фірми Arag (Італія). Призначений для автоматичного контролю і регулювання норми виливу, та підрахунку основних параметрів роботи.
Виробник: ARAG (Італія)
Тип: Для обприскувачів
Кількість секцій: 3
Вид комп'ютерів: Комп'ютер
32239.12 грн
Комп'ютер Bravo 180 здатен забезпечити автоматизовану роботу будь якого польового оприскувача. Чотирьох секційний монітор обприскувача підходить до більшості вітчизняних та імпортних штангових машин для внесення ЗЗР. BAVO-180 - компактний, точний і надійний прилад, який не тільки забезпечує якісне внесення пестицидів а й веде контроль та підрахунотаких параметрів роботи як: об'єм робочої рідини в баку, кількість вилитої рідини, оброблена площа, та інші.
Виробник: ARAG (Італія)
Тип: Для обприскувачів
Кількість секцій: 4
Вид комп'ютерів: Комп'ютер
32466.25 грн
Bravo 180S найпростіший з модельного ряду комп'ютерів для точного землеробства "Precision Farming", проте його експлуатаційні особливості залишаються на високому рівні. Компактний, точний і надійний прилад забезпечує атоматичний контроль і регулювання заданой норми виливу, та підрахунок важливих параметрів роботи польового обприскувача.
Виробник: ARAG (Італія)
Тип: Для обприскувачів
Кількість секцій: 5
Вид комп'ютерів: Комп'ютер
33010.36 грн
BRAVO 400S Navigator фірми ARAG (Італія) вирізняється дизайном, практичністю та індивідуальністю. Розширений функціонал, новітній інтерфейс, додаткові опції, та багато іншого дозволять зробити вибір і замовити необхідне для Вас обладнання.
Виробник: ARAG (Італія)
Тип: Для всіх
Кількість секцій: 3, 4, 5, 7
Вид комп'ютерів: GPS навігатор
40509.88 грн
Легка у використанні, компактна і недорога система навігації початкового рівня з графічним екраном, ідеальна для використання новачками. Кольоровий сенсорний екран дозволяє оператору ефективно управляти машиною з мінімальними пропусками і перекриттями.
Виробник: Teejet (США)
43008.18 грн
Виробник: Teejet (США)
62192.25 грн
Серед інших комп'ютерів для польових обприскувачів, комп'ютер BRAVO 400 відрізняється унікальними технічними характеристиками. Широкий і яскравий кольоровий дисплей, вбудований GPS навігатор, автоматичне закриття секцій при повторній обробці - це всього лише деякі особливості, що виділяють комп'ютер BRAVO 400 серед інших виробів на ринку.
Виробник: ARAG (Італія)
Тип: Для обприскувачів
Кількість секцій: 5
Вид комп'ютерів: Комп'ютер і GPS навігатор
69557.28 грн

Для впровадження систем точного землеробства ТОВ "Спрейфорс" пропонує асортимент GPS навігаторів для паралельного водіння, комп'ютери для обприскувачів та машин для внесення рідких мінеральних добрив і контролери висіву для сівалок.

 • Черкаси
  Чернигов
  Черновецкая
  Автономная
  Республика Крым
  Дніпро
  Донецкая
  Харків
  Херсонская
  Ивано-
  Франковская
  Кировоградская
  Київ
  Луганская
  Львовская
  Миколаїв
  Одеса
  Полтава
  Ровенская
  Суми
  Тернопольская
  Винницкая
  Волынская
  Закарпатская
  Запорожская
  Житомирская