044 5933597
050 4430737
050 4136949
Вид: |

Для обприскувачів

Комп'ютер MCK 9700 виготовляється відомою фірмою MC Electronics (Італія), яка спеціалізується на виготовленні електронних системах контролю та регулювання для сільськогосподарських машин. MCK 9700 втілює в собі надійну електроніку і простий функціонал, а великий дисплей забезпеує одночасне відображення всіх параметрів роботи.
Виробник: MC Electronics (Італія)
Тип: Для обприскувачів
Кількість секцій: 7
Вид комп'ютерів: Комп'ютер
31170.16 грн
Комп'ютер польового обприскувача BRAVO-180S найпростіший з модельного ряду комп'ютерів для точного землеробства "Precision Farming" фірми Arag (Італія). Призначений для автоматичного контролю і регулювання норми виливу, та підрахунку основних параметрів роботи.
Виробник: ARAG (Італія)
Тип: Для обприскувачів
Кількість секцій: 3
Вид комп'ютерів: Комп'ютер
32239.12 грн
Комп'ютер Bravo 180 здатен забезпечити автоматизовану роботу будь якого польового оприскувача. Чотирьох секційний монітор обприскувача підходить до більшості вітчизняних та імпортних штангових машин для внесення ЗЗР. BAVO-180 - компактний, точний і надійний прилад, який не тільки забезпечує якісне внесення пестицидів а й веде контроль та підрахунотаких параметрів роботи як: об'єм робочої рідини в баку, кількість вилитої рідини, оброблена площа, та інші.
Виробник: ARAG (Італія)
Тип: Для обприскувачів
Кількість секцій: 4
Вид комп'ютерів: Комп'ютер
32466.25 грн
Bravo 180S найпростіший з модельного ряду комп'ютерів для точного землеробства "Precision Farming", проте його експлуатаційні особливості залишаються на високому рівні. Компактний, точний і надійний прилад забезпечує атоматичний контроль і регулювання заданой норми виливу, та підрахунок важливих параметрів роботи польового обприскувача.
Виробник: ARAG (Італія)
Тип: Для обприскувачів
Кількість секцій: 5
Вид комп'ютерів: Комп'ютер
33010.36 грн
Серед інших комп'ютерів для польових обприскувачів, комп'ютер BRAVO 400 відрізняється унікальними технічними характеристиками. Широкий і яскравий кольоровий дисплей, вбудований GPS навігатор, автоматичне закриття секцій при повторній обробці - це всього лише деякі особливості, що виділяють комп'ютер BRAVO 400 серед інших виробів на ринку.
Виробник: ARAG (Італія)
Тип: Для обприскувачів
Кількість секцій: 5
Вид комп'ютерів: Комп'ютер і GPS навігатор
69557.28 грн

Спрейфорс є офіційним представником фірми ARAG в Украні. При продажі комп'ютерів до обприскувачів ми забезпечуємо підбір комплектуючих, продаж, монтаж, 24-ох годинну технічну підтримку, гарантію і сервісне обслуговування. Лінійка комп'ютерів включає в себе як прості моделі, наприклад BRAVO-180S, так і складні, BRAVO-400S, які автоматично закривають секції штанги або окремі форсунки при повторній обробці. Десятирічний досвід дозволяє підбирати оптимальні рішення та пропонувати клієнту тільки якісе обладнання, а прямі поставки забезпечують найкращі ціни та гарантії.

 • Черкаси
  Чернигов
  Черновецкая
  Автономная
  Республика Крым
  Дніпро
  Донецкая
  Харків
  Херсонская
  Ивано-
  Франковская
  Кировоградская
  Київ
  Луганская
  Львовская
  Миколаїв
  Одеса
  Полтава
  Ровенская
  Суми
  Тернопольская
  Винницкая
  Волынская
  Закарпатская
  Запорожская
  Житомирская