044 5933597
050 4430737
050 4136949
Вид: |

Для обприскувачів

Комп'ютер MCK 9700 виготовляється відомою фірмою MC Electronics (Італія), яка спеціалізується на виготовленні електронних системах контролю та регулювання для сільськогосподарських машин. MCK 9700 втілює в собі надійну електроніку і простий функціонал, а великий дисплей забезпеує одночасне відображення всіх параметрів роботи.
Виробник: MC Electronics (Італія)
24554.71 грн
Bravo 180S найпростіший з модельного ряду комп'ютерів для точного землеробства "Precision Farming", проте його експлуатаційні особливості залишаються на високому рівні. Компактний, точний і надійний прилад забезпечує атоматичний контроль і регулювання заданой норми виливу, та підрахунок важливих параметрів роботи польового обприскувача.
Виробник: ARAG (Італія)
35494.81 грн
Комп'ютер польового обприскувача BRAVO-180S найпростіший з модельного ряду комп'ютерів для точного землеробства "Precision Farming" фірми Arag (Італія). Призначений для автоматичного контролю і регулювання норми виливу, та підрахунку основних параметрів роботи.
Виробник: ARAG (Італія)
37868.64 грн
Комп'ютер Bravo 180 здатен забезпечити автоматизовану роботу будь якого польового оприскувача. Чотирьох секційний монітор обприскувача підходить до більшості вітчизняних та імпортних штангових машин для внесення ЗЗР. BAVO-180 - компактний, точний і надійний прилад, який не тільки забезпечує якісне внесення пестицидів а й веде контроль та підрахунотаких параметрів роботи як: об'єм робочої рідини в баку, кількість вилитої рідини, оброблена площа, та інші.
Виробник: ARAG (Італія)
38540.81 грн
Серед інших комп'ютерів для польових обприскувачів, комп'ютер BRAVO 400 відрізняється унікальними технічними характеристиками. Широкий і яскравий кольоровий дисплей, вбудований GPS навігатор, автоматичне закриття секцій при повторній обробці - це всього лише деякі особливості, що виділяють комп'ютер BRAVO 400 серед інших виробів на ринку.
Виробник: ARAG (Італія)
81737.25 грн

Спрейфорс є офіційним представником фірми ARAG в Украні. При продажі комп'ютерів до обприскувачів ми забезпечуємо підбір комплектуючих, продаж, монтаж, 24-ох годинну технічну підтримку, гарантію і сервісне обслуговування. Лінійка комп'ютерів включає в себе як прості моделі, наприклад BRAVO-180S, так і складні, BRAVO-400S, які автоматично закривають секції штанги або окремі форсунки при повторній обробці. Десятирічний досвід дозволяє підбирати оптимальні рішення та пропонувати клієнту тільки якісе обладнання, а прямі поставки забезпечують найкращі ціни та гарантії.

 • Черкаси
  Чернигов
  Черновецкая
  Автономная
  Республика Крым
  Дніпро
  Донецкая
  Харків
  Херсонская
  Хмельницький
  Ивано-
  Франковская
  Кировоградская
  Київ
  Луганская
  Львовская
  Миколаїв
  Одеса
  Полтава
  Ровенская
  Суми
  Тернопольская
  Винницкая
  Волынская
  Закарпатская
  Запорожская
  Житомирская