044 5933597
050 4430737
050 4136949
Вид: |

Навігатори

BRAVO 400S Navigator фірми ARAG (Італія) вирізняється дизайном, практичністю та індивідуальністю. Розширений функціонал, новітній інтерфейс, додаткові опції, та багато іншого дозволять зробити вибір і замовити необхідне для Вас обладнання.
Виробник: ARAG (Італія)
Тип: Для всіх
Кількість секцій: 3, 4, 5, 7
Вид комп'ютерів: GPS навігатор
40509.88 грн
Легка у використанні, компактна і недорога система навігації початкового рівня з графічним екраном, ідеальна для використання новачками. Кольоровий сенсорний екран дозволяє оператору ефективно управляти машиною з мінімальними пропусками і перекриттями.
Виробник: Teejet (США)
43008.18 грн
Виробник: Teejet (США)
62192.25 грн

GPS навігатори для паралельного водіння фірм ARAG, Teejet, RAVEN, зарекомендували себе як надійна та точна навігація. Пердставлені навігатори були спеціально розроблені для використання у сільському господарстві, зокрема при обприскуванні, розкиданні мінеральних добрив, культивації, боронуванні. Всі навігатори комплектуються потужними GPS приймачами (антенами), та мають кольорові дисплеї для повної візуалізації процесу. Асортимент GPS паралельного водіння дозволить навіть вибагливому клієнту купити навігатор.

 • Черкаси
  Чернигов
  Черновецкая
  Автономная
  Республика Крым
  Дніпро
  Донецкая
  Харків
  Херсонская
  Ивано-
  Франковская
  Кировоградская
  Київ
  Луганская
  Львовская
  Миколаїв
  Одеса
  Полтава
  Ровенская
  Суми
  Тернопольская
  Винницкая
  Волынская
  Закарпатская
  Запорожская
  Житомирская