044 5933597
050 4430737
050 4136949

Рекомендації по підбору розпилювачів для внесення ЗЗР і РМД

    Сучасний захист рослин – це більше, ніж просто використання екологічно чистих препаратів. Краплі розпилювальних препаратів повинні потрапляти максимально точно в ціль, забезпечуючи рівномірне покриття оброблювальної поверхні. Тільки таким чином можна досягнути потрібних результатів в боротьбі з бур'янами, шкідливими комахами і хворобами культурних рослин. Тому вимоги до розпилювачів дуже високі.

Продовжити

Ассиметрична інжекторних Двох факельних ФОРСУНКА IDTA

(Виробник & Ndash; Лехлер GmbH, Німеччина)

IDTA

2-факельні рівномірні форсунки мають ряд переваг, що дозволяють їм здійснювати успішне розбризкування робочої рідини. До теперішнього часу прочищати засмітилися системи було непросто. Для цього операторам потрібні захисні рукавички у зв'язку з великою небезпекою забруднення. IDTA являє собою асиметричну подвійну плоску форсунку (кут 30 градусів попереду, ззаду 50 градусів) з ефективністю обприскування, аналогічної іншим системам. Це досягається за рахунок спеціального шаблону розпилення і Ndash; на розбризкування під кутом 120 градусів в напрямку руху припадає 60% потоку, у той час як на розпорошення під кутом 90 градусів ззаду витрачається 40% потоку.  IDTA 2 

Крім цього, цю систему розпилювача з ковпачком зручно знімати і прочищати в польових умовах, навіть якщо оператор використовує захисні рукавички. Таким чином, така форсунка вигідна подвійно :. У ній використовується технологія подвійного рівномірного розпилювання, і вона забезпечує захист оператора і навколишнього середовища

IDTA 3

Сфери застосування :
Пестициди та регулятори росту

Матеріали, з яких виготовлені розпилювачі

material rospiliteleyБільшість розпилювачів для сільського господарства виготовлені з пластику (POM), нержавіючої сталі, кераміки, і в деяких випадках, - бронзи. Всі ці матеріали стійкі до засобів захисту рослин, і також, крім бронзових розпилювачів, стійкі до рідких добрив.

Продовжити

Зношення розпилювачів

Навіть належне використання розпилювачів передбачає їх зношення і необхідність заміни.
Ступінь зношення залежить від таких факторів як тиск в системі, абразивність робочого розчину, матеріал з якого виготовлено розпилювач.

Продовжити

ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ РОЗПИЛЮВАЧІ ДЛЯ ВНЕСЕННЯ КАС

Про переваги використання карбамідно-аміачної суміші КАСу відомо всім. Переважно КАС вносять обприскувачами, тому що вони мають високу продуктивність та потребують мінімальної модернізації. Щоб внести КАС, достатньо встановити інжекторні або спеціальні розпилювачі.

Продовжити

 • Черкаси
  Чернигов
  Черновецкая
  Автономная
  Республика Крым
  Дніпро
  Донецкая
  Харків
  Херсонская
  Ивано-
  Франковская
  Кировоградская
  Київ
  Луганская
  Львовская
  Миколаїв
  Одеса
  Полтава
  Ровенская
  Суми
  Тернопольская
  Винницкая
  Волынская
  Закарпатская
  Запорожская
  Житомирская