044 5933597
050 4430737
050 4136949
Вид: |

POLMAC (Італія)

Індуктивний електромагнітний витратомір POLMAC призначений для підрахкнку кількості рідини яка через них проходить. Даний витратомір може рахувати рідину із швидкістю потоку від 45 до 900 літрів за хвилину.
Виробник: POLMAC (Італія)
Електромагнітний лічильник-витратомір із функцією автоматичного закриття електроклапана дозволяє програмувати кількість рідини, яку потрібно вилити і при досягненнні заданого значення електроклапан автоматично закриється. Такі витратоміри індуктивного типу забезпечують точно рахувати такі рідини, як аміачна вода, КАС, рідкі мінерадьні добрива, робочі розчини пестицидів.
Виробник: POLMAC (Італія)
Монітор витратоміра-лічильника дозволяє виводити дані пройденої кількості рідини, швидкості потоку, та інших показників. Окреме підключення призначене для зручності монтажу та користування.
Виробник: POLMAC (Італія)
Підрахунок рідки мінеральних добрив можна забезпечити за допомогою професійого прорамованого лічильника PRO-FLOW 1. Такі лічильники дозволяють з точністю забезпечувати видачу чи прийом таих рідин, як КАС, аміачна вода, робочі розчини пестицидів, ЗЗР та розчинів мікродобрив.
Виробник: POLMAC (Італія)
Такі рідкі мінеральні добрива, як карбамідно-аміачна суміш КАС, досить часто слід точно дозувати при заправці в обприскувач, напрклад при приготуванні робочих розчинів КАСу та ЗЗР, або навіть при перекачуванні із одної ємкості в іншу. Саме електромагнітні витратоміри-лічильники здатні точно вимірювати кількість пройденої через нього рідини в літрах при цому на точність показів густина не впливає.
Виробник: POLMAC (Італія)
Міксер Polmac STANDART був розроблений для підвищення якості і швидкості заправки обприскувача ЗЗР. Завдяки таким функцям як: пробивання і промивання каністр, розчинення сипучих пестицидів, розмішування мікродобрив, постійна подача в бак, і компактним розмірам він є ідеальним варіантом для навісних і причіпних обприскувачів із невеликим об'ємом бака.
Виробник: POLMAC (Італія)
17172.23 грн
В міксері Polmac, серії STANDART 25, передбачено основні функціональні і конструкційні особливості для якісного та легкого заправлення баків обприскувачів засобами захисту рослин, мікродобривами, чи іншими хімічними препаратами. Міксер обладнаний системою розчинення та перемішування сухих препаратів, заливна горловина виконує функції пробивання і промивання каністр, для забору пестицидів із ємкостей понад 5 літрів передбачений спеціальний комплект (пістолет та шланг), а зворотний клапан не допускає потрапляння робоої рідини із бака в міксер.
Виробник: POLMAC (Італія)
19643.93 грн
QUADRA 35 призначений для змішування рідких, порошкових і гранульованих засобів захисту рослин та мікродобрив і подальшої подачі їх в бак. Об'єм 35 літрів, багатофункціональність та простота експлуатації роблять даний міксер оптимальним рішенням проблеми приготування робочої рідини на причіпних і самохідних обприскувачів із баком від 2-ох кубів і вище.
Виробник: POLMAC (Італія)
20240.36 грн
Для якісного продуктивного змішування рідких, порошкових і гранульованих засобів захисту рослин та мікродобрив, Polmac розробив міксер QUADRA 42. Конструктивні особливості, об'єм 42 літра, додаткове оснащення і обладнання робить даний міксер найбільш професійним для приготування та подачі хімічних препаратів в бак обприскувача.
Виробник: POLMAC (Італія)
24405.74 грн
 • Черкаси
  Чернигов
  Черновецкая
  Автономная
  Республика Крым
  Дніпро
  Донецкая
  Харків
  Херсонская
  Хмельницький
  Ивано-
  Франковская
  Кировоградская
  Київ
  Луганская
  Львовская
  Миколаїв
  Одеса
  Полтава
  Ровенская
  Суми
  Тернопольская
  Винницкая
  Волынская
  Закарпатская
  Запорожская
  Житомирская