044 5933597
050 4430737
050 4136949
 • Про компанію

Спрейфорс.

Історія успіху компанії.

ТОВ «Спрейфорс» було засновано в 2008 році в м. Києві. Протягом всіх цих років і дотепер Спрейфорс працює над тим, щоб тримати статус надійного партнера, який забезпечує своїм клієнтам відмінну якість, широкий асортимент товарів і належний сервіс.
Наша компанія обслуговує близько 1700 господарств.

Основні напрямки діяльності це:

 • Комплектуючі для обприскувачів
 • Обладнання для рідких добрив
 • Карданні вали і запчастини

Багаторічні відносини із такими світовими виробниками як Arag (Італія), Annovi Reverberi (Італія), Lechler (Німеччина), Banjo (США), Weasler (Нідерланди), Havr (Китай) та іншими дозволяють нам представляти на українському ринку асортимент товарів більше 5000 найменувань і в гарантовано високій якості.

Спрейфорс постійно розширює свою регіональну мережу, щоб бути ближче до клієнтів. Крім Центрального офісу в Києві, ТОВ «Спрейфорс» має торгові представництва в таких областях як Полтавська, Харківська, Черкаська, Сумська, Хмельницька і Одеська. Склади працюють в Києві, Харкові і Полтаві. Співпрацюємо з більшістю транспортних компаній, що дає змогу в найкоротший строк відправляти клієнтам товари по всій Україні.

Велику увагу Спрейфорс приділяє сервісному обслуговуванню. Ми знаємо наскільки важливо відчувати підтримку, купуючи високотехнологічне обладнання. Постійний зв’язок по телефону, миттєвий виїзд в поле – це додає впевненості нашим клієнтам у правильності їх вибору!

Запрошуємо до взаємовигідного співробітництва!

 • Черкаси
  Чернигов
  Черновецкая
  Автономная
  Республика Крым
  Дніпро
  Донецкая
  Харків
  Херсонская
  Ивано-
  Франковская
  Кировоградская
  Київ
  Луганская
  Львовская
  Миколаїв
  Одеса
  Полтава
  Ровенская
  Суми
  Тернопольская
  Винницкая
  Волынская
  Закарпатская
  Запорожская
  Житомирская