Форсунки для внесення рідких добрив
Вирощування будь-яких плодово-ягідних, зернових, овочевих та зелених культур передбачає використання різного виду добрив. Це органічні та мінеральні речовини, які насичують ґрунт корисними для рослин макро- та мікроелементами. Восени і навесні вносять гранульовані або пресовані добрива, багаті на азот, які створюють хороші умови для зростання зеленої маси. В період вегетації рослини потрібно також трохи підгодовувати. Для цього використовують рідкі комплексні добрива з підвищеною кількістю калію, кальцію і фосфору або моно розчини з окремих мікроелементів (магнію, наприклад). Для їх внесення використовують автоматичну систему поливу або обприскувач для трактора.
Розпилювач для добрив потрібен особливий, тому що підживлення не повинно залишати після себе характерних опіків на листі. Тому до вибору форсунки слід підходити відповідально.
Дефлекторний розпилювач для рідких добрив: коротка характеристика
Дефлекторний розпилювач для рідких добрив в Україні має оригінальне маркування FD. Його характерна особливість – подача рідини під низьким тиском, з утворенням крапель трьох видів:
-
середніх;
-
великих;
-
екстремально великих.
Формування великих крапель допомагає внести великий обсяг робочого розчину за мінімальну кількість часу. При виборі розпилювачів для рідких добрив важливо пам'ятати, що вони можуть легко перевищити ліміт витратних матеріалів. Тому їх слід використовувати лише для внесення великого обсягу пестицидів. А перед тим як купити дефлекторний розпилювач для рідких добрив, потрібно ознайомитися з таблицею діапазонів робочих тисків і величини витрат рідини для кожної моделі розсіювача. Для зручності форсунки для рідких добрив виконані у різних кольорах – залежно від витрати робочої рідини. Для моделей у червоному кольорі він становить 240-350 л/га, а для чорних елементів – понад 600 л/га.
Дефлекторний розпилювач для рідких добрив.
Як можна зрозуміти, що настав час купити новий дефлекторний розпилювач для рідких добрив? Періодичність заміни розпилювачів залежить від ступеня їхнього зносу. На зношування впливають термін роботи, неправильна експлуатація обприскувача, правильність підбору комплектуючих. Залежить і від матеріалу, з якого виготовлені форсунки для рідких добрив. Як правило, це:
-
латунь;
-
кераміка;
-
нержавіюча сталь;
-
полімери.
Елементи, зроблені з інших матеріалів краще не використовувати, тому що агресивна хімія в розчині може вступати з ними в реакцію. Передбачити результат такої взаємодії дуже складно, тому краще купити дефлекторний розпилювач для рідких добрив, ціна якого відповідає якості.
Форсунки для внесення рідких добрив Україна
Замовити форсунки для внесення рідких добрив в Україні можна на сайті інтернет-магазину "Спрейфорс". Тільки тут можна купити запчастини та обладнання від європейських та американських виробників безпосередньо від виробника за мінімальними цінами. При необхідності, наші менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант розсіювачів відповідно до таблиці витрат робочих матеріалів. Комплексна консультація проводиться абсолютно безкоштовно, тому завжди є сенс уточнити основні параметри до оформлення покупки.
Купити форсунки для рідких добрив можна з доставкою в будь-який куточок країни. Відправлення товарів проводиться як за передоплатою, так і післяплатою.