Щілинні форсунки для польових культур
Польові обприскувачі – це універсальна зброя кожного аграрія у боротьбі за врожай. За допомогою цього агрегату можна вносити:
-
рідкі добрива;
-
гербіциди – розчини для боротьби з бур'янами;
-
інсектициди – отрута для комах-шкідників;
-
родентициди – отрута для польових гризунів;
-
фунгіциди – протигрибкові розчини;
-
біологічно активні препарати для укорінення, підвищення імунітету та стійкості до бактеріальних та вірусних захворювань.
Розпилення рідини з обприскувача відбувається за допомогою повітря, яке нагнітається в баку. Через гідравлічну штангу робочий розчин подається на форсунки, які розпорошують його на ґрунт або рослини. Від розміру, виду та принципу роботи таких розпилювачів багато в чому залежить ефективність роботи обприскувача. Також вони відповідають за витрати робочих матеріалів. Для проведення польових робіт найчастіше використовують інжекторні та щілинні форсунки.
Щілинні розпилювачі для польових обприскувачів: види, типи, особливості вибору.
Щілинні розпилювальні форсунки для обприскувачів відрізняються за колірною гамою. Колір моделі залежить від швидкості подачі робочого розчину. Помаранчевий, жовтий, зелений та фіолетовий колір говорить про її малий калібр. Використовувати такий розсіювач можна лише в суху, теплу, безвітряну погоду, оскільки дрібний розмір крапель передбачає високий відсоток зносу та випаровування рідини. Синє забарвлення корпусу свідчить про середній напір і невелику дисперсію. Витрата робочого розчину приблизно 120-240 л/га за нормальних погодних умов.
Червоні моделі передбачають витрату рідини до 350 л/га, проте їх можна використовувати за будь-яких погодних умов.
Коричневі, білі, чорні, салатові та блакитні інжекторні форсунки для польових культур купувати варто лише з власного досвіду та при необхідності. Вони передбачають високий рівень витрати робочої рідини – понад 400 л/га. При цьому ефективність такої обробки є дуже сумнівною.
Щілинні форсунки для польових обприскувачів: особливості маркування
Щілинні форсунки для сільськогосподарських обприскувачів мають два основних типи маркування:
-
LU, SТ - однофакельні моделі з високим рівнем тиску та низькою дисперсією. Підходять для роботи в умовах середніх температур та низької вологості. Їх можна використовувати для обробки посівів за невеликого вітру до 3-4 м/с.
-
DF - двофакельні моделі. Для них характерний дуже маленький розмір крапель, що збільшує ймовірність їх зносу та випаровування. Тому оптимальними погодними умовами для використання щілинних форсунок цього типу буде суха, помірно тепла безвітряна погода.
Щілинна форсунка для польових культур не підходить для роботи при сильному вітрі, тому для екстреної обробки посівів у спеку або в буревій краще встановлювати інжекторні розпилювачі. При цьому варто враховувати, що рішення купити щілинні форсунки для польових культур, ціна яких у 2-3 рази нижча за аналоги, буде більш виправданим в економічному плані.
Де придбати щілинні форсунки для польових обприскувачів
Купити щілинні форсунки для польових культур можна на сайті інтернет-магазину "Спрейфорс". Це універсальний склад обладнання та запчастин для сільськогосподарської техніки. Тільки тут можна придбати оригінальні комплектуючі від виробника. В каталозі інтернет-магазину "Спрейфорс" є великий вибір деталей від провідних світових виробників. Їх можна замовити з доставкою у будь-який куточок нашої країни. При цьому оплату товару можна зробити під час його отримання. Це дуже зручно, адже клієнт може переконатися в якості придбаного товару ще до передачі грошей.