Шланги для обприскувачів
Зростання, розвиток та плодоношення більшості овочевих, зелених, плодово-ягідних культур багато в чому залежить від якості догляду за ними. Своєчасна посадка, прополювання, розпушування ґрунту звичайно ж вносять свій внесок, проте без внесення мінеральних добрив, інсектицидів, родентицидів, гербіцидів та фунгіцидів позитивний результат отримати вкрай складно. Всі ці препарати вносяться переважно в рідкому вигляді, тому без хорошого обприскувача в господарстві точно не обійтися. За допомогою польових різновидів устаткування для трактора можна проводити обробку великих полів швидко і без особливих зусиль.
Всі обприскувачі, незважаючи на їх призначення, мають схожу будову. Вони складаються з бака, гідравлічної штанги, насоса та розпилювачів. У цих пристроях всі елементи несуть функціональне навантаження, тому коли виходить з ладу будь-який з них, обприскувач не працюватиме.
Шланг для внесення добрив відповідає за подачу рідини під тиском із бака до форсунок розпилювача. Тріщини, перекручування та інші дефекти ПВХ-полотна можуть призвести до збільшення витрати робочих матеріалів або повністю вивести з ладу обприскувач.
Тому іноді виникає необхідність купівлі шлангу для внесення добрив, замість старого, вже відпрацьованого устаткування.
Шланг для внесення добрив в Україні: види, технічна характеристика
Для обприскувача необхідно вибирати подвійний шланг для внесення рідких добрив. Він стійкий до регулярного впливу хімічних речовин і довго зберігає свою функціональність. Виготовляють його з високоякісного ПВХ або гуми та зміцнюють армованою ниткою. Іноді шланг для системи внесення добрив укріплюють ще й вбудованим сталевим каркасом та підкладкою з поліолефіну. Тому він не заломлюється на кутах, легко вирівнюється і має відмінну еластичність.
Шланги для внесення добрив в Україні, залежно від функціональності, бувають двох видів: напірні та всмоктувальні.
Всмоктуючий шланг для рідких добрив призначений для перекачування різних рідин - добрив, КАС, гербіцидів, інсектицидів та засобів для чищення. В окремих випадках його можна використовувати для транспортування насіння та іншого посівного матеріалу. Для цього потрібно вибирати деталі з напівпрозорим корпусом - для контролю наповнення внутрішньої порожнини.
Головні параметри, на які слід звертати увагу при виборі шлангу для внесення добрив:
-
кількість шарів - обов'язковою умовою є наявність основного та армуючого шару;
-
матеріали для виготовлення – поліестер, гума, метал, поліолефін;
-
стійкість до хімічних речовин;
-
стійкість до ультрафіолету;
-
внутрішня поверхня повинна бути гладкою і рівною, щоб на ній не накопичувалися мінеральні відкладення та бруд;
-
еластичність - хороша гнучкість вважається гарантією відсутності заломів при подальшій експлуатації.
Де купити шланг для внесення добрив
Купити шланг для подачі добрив можна на сайті інтернет-магазину "Спрейфорс". Тут ви знайдете великий вибір напірних і всмоктувальних шлангів, а також перехідників, фітингів, колін, патрубків та інших комплектуючих, необхідних для приєднання шлангів до бака і форсунок. В каталозі магазину вказана детальна характеристика кожної моделі шланга для внесення добрив, ціна, фото, гарантійні терміни, сфери застосування. Важко визначитися з вибором? Наші менеджери допоможуть вам підібрати оптимальний варіант для покупки, оформлять замовлення та внесуть у систему всі необхідні дані для доставки товару до вашого населеного пункту.
Оплата замовлення здійснюється при оформленні покупки або при її отриманні в офісі поштової служби.